Kajka a Mimi z Karviné

Karolínka

Poslední foto

Video

Kajka a Mimi 2014 (Janais: Chvíľa)

Maminka Kajky a Mimi využívá k jejich intenzivní rehabilitační léčbě polský „Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo”, aby maximálně šetřila a co nejefektivněji využila každou korunu. V červenci 2014 byla Kajce a Mimi provedena v třinecké nemocnici komprese kyčlí, po které byly 10 dní v sádře. Operace jim umožní nekřížit nožičky při dalším tréninku chůze...

Videa a fotky poskytla maminka holčiček Lucia Wijacká. Střih a zpracování videa Pavel Wojnar. Píseň pro klip poskytla slovenská zpěvačka Janais, která holčičky se svými přáteli podporuje ze Slovenska.

 

Vítr lásky

Píseň na text Pavla Wojnara složila, nahrála a nazpívala Beata Bocek. Skladba byla nahrána ve studiu Tomáše Háčka 17. 10. 2013, moc děkujeme za podporu! Videoklip na podporu Karolínky a Miriamky vznikl v říjnu 2013. Kamera, režie a střih videoklipu: Pavel Wojnar. Scénář: Pavel Wojnar a Beata Bocek. Natáčení videoklipu probíhalo 19. - 29. 10. 2013 ve městech Cieszyn, Český Těšín a Karviná. Kromě zpěvačky Beaty Bocek a Kajky a Mimi s maminkou v klipu tančí Zuzana Vítečková a vystupují např. vozíčkáři Anežka Sztwiertniová a Petr Hudec. Všem (i nejmenovaným!), kteří se bez nároku na odměnu podíleli na realizaci písně a klipu patří velký dík.


 

 Kajka a Mimi

Cvičení s terapeuty je pro nás občas pořádná zabíračka. Víme však, že nám moc pomáhá, proto se hodně snažíme a trpělivě cvičíme i doma.