Kajka a Mimi z Karviné

Karolínka

Poslední foto

Miriamka

Ahoj, doma mi říkají Mimi a jsem o 2 sekundy mladší než ségra, heč!:-) 

Každý den začíná hrozně. Nesnáším totiž mamčino ranní česání! Nechápu, jak u toho tahání za vlasy může ségra usnout. Dobrou náladu mi ale hned vykouzlí moje úžasná hračka - motýl. Takového mám jenom já! Říkám mu Motúl Tutúl. Moc ráda žužlám a koušu jeho křídla i tykadla. Mňááám!:-)

Ráda papám kyselé okurky! Zato po obědě miluju různé sladké dobrůtky a křupky. A že jsem pak od nich trošku upatlaná? No a co! Mamka říká, že každé dítě by mělo být při papání mňamek trošku zababrané, tak jí dělám radost!:-)

Pravidelně a pilně cvičím s terapeuty i s mamkou, i když na to nemám občas vůbec náladu. Miluju plavání! V bazénu i ve vaně jsem jako rybka! Juchúúúú! Se ségrou si u toho vždycky úžasně zaječíme.:-)

Cestování zrovna moc nemusím. To je vám taková nuda, že si radši zchrupnu. Nechápu, na co tam venku Kajka pořád čučí. To mně se zatím zdá, jak se ségrou jezdíme na konících. Hijóóóó! Já sedím na terapeutické kobylce Mařence a ona mě vozí třeba pod stromy. Moc ráda poslouchám zvuky jejich kopyt. Když se koník při jízdě otřásá, směju se tomu na celé kolo.  

Co mě ale ze spánku zaručeně probere, je zvuk motorky nebo sekačky. To je vám taková prča, chlameme se pak společně se ségrou, až je skoro přehlušíme!:-)