Kajka a Mimi z Karviné

Karolínka

Poslední foto

Karolínka

Ahoj, říkají mi Kajka a jsem o 2 sekundy starší než ségra, heč!:-)

Každé ráno si náramně užívám maminčino česání. Je to taková pohodička, že si při něm občas dokonce ještě i trošku pospím. Co mě ale zaručeně probere, je můj nádherně barevný plastový míček. Takový mám jenom já! Je v něm ukrytý ještě jeden a v něm další. Je to moje nejoblíbenější hračka. Nebo to jsou zvonečky? Teď nevím, asi to budou přeci jenom zvonečky.:-)

Po obědě miluju čokoládu a různé keksíky! Mňááám… A že je mám občas až za ušima? No a co! Mamka říká, že každé dítě by mělo být při papání mňamek krásně upatlané, tak jí dělám radost.:-)

Snažím se trpělivě a pilně cvičit s terapeuty i mamkou, i když si u toho občas i trochu popláču. Zato ve vodě jsem vždycky šťastná! Moc ráda plavu v bazénku a čvachtám se ve vaně. To je parádaááá! Nadšeně u toho se ségrou pořádně nahlas výskáme!:-)

Baví mě cestovat autem za novými zážitky. Pozoruji přes okno mihající se stromy, pohybující se domky a různé cedule. Uchechtat se můžu, když kolem projede motorka nebo zaslechnu prdění děravého výfuku. To se hned probudí i Mimi a smějeme se spolu. Když ale zastavíme, mám po náladě. Bývám pak unavená a protivná. Mamíí, kdy už zas pojedeme někam do přírody nebo za rodinou na Slovensko?